5. třída ZŠ

V páté třídě se už žáci dostávají k náročnějším pravopisným jevům, které mohou potrápit jejich mozkové závity. I proto jsou diktáty v této sekci záludnější a mohou plnit svou funkci jak v podobě procvičení učiva ve škole, tak jako obtížnější domácí úkol. Však právě tak mnozí učitelé češtiny používají náš pravopisný server - jako zdroj inspirace pro domácí procvičování.

Vyjmenovaná slova po L 3

V tomto testu jsme pro vás připravili 15 obtížnějších pravopisných jevů k procvičení vyjmenovaných slov po L. Očekávejte tedy i nějaký ten chyták. 😉

Pokračujte

Vyjmenovaná slova po Z 5

Připravili jsme pro vás jednodušší cvičení zaměřené čistě na vyjmenovaná slova po písmenu Z. Ta jsou maličko opomíjená, ale my na ně zanevřít rozhodně nechceme 

Pokračujte

Vyjmenovaná slova po V 8

Vyjmenovaná slova po V patří na Pravopisně.cz mezi nejnavštěvovanější kategorie, proto jsme vytvořili další cvičení právě na vyjmenovaná slova po V.

Pokračujte

Vyjmenovaná slova po L 8

Ve 3. ročníku základní školy vás čeká jedna z obtížných kapitol pravopisu, která vás bude provázet až do konce života – vyjmenovaná slova. V tomto testu vám přinášíme vyjmenovaná slova po písmenu L.

Pokračujte