Připravte se na maturitu z češtiny (2022) díky Prémium profilu

Díky letité praxi víme, že pro všechny středoškoláky je příprava na maturitu stěžejním obsahem posledních ročníků. Je to důležitý předěl v jejich studijní cestě a my jsme jim roky pomáhali skrze naše specializované diktáty a přípravné testy. A nově chceme pomoci ještě více.

V rámci naší redakce jsme připravili základní rozcestník pro didaktický test a množství testů a materiálů, které jsou dle nás skvělou doplňkovou přípravou pro maturitu z českého jazyku. Jejich počet i hloubku průběžně rozšiřujeme.

Kromě neomezeného přístupu k našim literárním testům (+ 100 kusů), studijním materiálům, autorům (+ 140) a diktátům (+ 800) budete mít Pravopisně.cz kompletně bez reklam a citelně rychlejší.

Jak vypadá Pravopisně.cz Prémium?

Co mě to bude stát?

299 Kč / 1 rok.

Rozpočítáno měsíčně, je to cca 24 Kč

Je to ekvivalent například:

  • 1 jízdenky na MHD,
  • 10 tukových rohlíků,

takže nic, co by vás mělo zruinovat, ale vám to může citelně pomoci v přípravě na novou státní maturitu.

Co tedy získáte:

  • studentský profil Prémium,
  • statistiky a přehledy svého procvičování u nás,
  • neomezený přístup ke všem typům cvičení a testů,
  • a web a aplikaci kompletně bez reklam.

Zvýhodněný balíček 2v1

Jako bonus si můžete za zvýhodněnou cenou koupit balíček našich 2 služeb – +Pravopisne.cz (unikátní generátor diktátů) a Prémium profilu. Získáte nepřebernou možnost procvičování a vytváření diktátů na míru svým potřebám.

Zlepšete svou přípravu do školy

Pro objednávku profilu Prémium (či zvýhodněného balíčku) se musíte přihlásit do svého profilu (nebo si ho nově založit).

Pro možnost pokračování v objednávce se prosím přihlaste.