Zápočtový diktát na VŠ (86)

 

Vyzkoušejte si svou znalost českého pravopisu. Exklusivně jsme pro Vás sehnali vysokoškolský diktát pro učitele. Dejte pozor na chytáky!


Plnm studiem nabl mnoha vědomostí. Lška se neslšně plžila ke kurníku. Ozdobou jeho sbírky byl lšaj smrtihlav. pouštěl do sklepa sudy po lžinách. Nedomkavost srdečních chlopní je závažná choroba. Poslední letní dnové rychle uplnul. Vyslala k němu dlouze ptavý pohled. Brz přišl sychravé podzimní dni. Lékař mu vtrhl vviklaný zub. Z hloub lesa se ozvalo troubení jelenů. Byla to kvalitně vrobená spkovna. Koupili jsme si prav včel med. Trhala na mez ponky. Otec zakrátko jednal nápravu. Dej pozor, abys nesodil vázičku. Byli to velmi drz a vzvaví lidé. Stoupenci istra Jana Husa se nazvali usité. Rodiče bdlel v lici a melnici. Takové přátelstv nelze zaplatit peněz. Ptala jsem se babičky, jestli už nás navštívili Novákov a zda chce také pozvat Zemanov. Dotazoval se, zda se také zčastníte této schůze. Naše obec chce vybudovat novou ateřskou školu. Na ihu frického kontinentu se nachází ys obré aděje. Trojhelník je určen stranou a dvěm přilehlm úhl. Jen málo ptáků může soutěžit v bhu s pštros. Teď už se o žních s mandeli ř nesetkáte. Opraváři se dlouho trápl s poškozenm hřídel. Na aukci se objevl jen drobné malířov skic. V tajších lesích rostl chutné pchavky. Pro za si to udělej, jak bys to chtěl sám. Nedělej cavk a přestaň vkat. Dcera mlčky setrvávala v matčině obtí. Na sousedov děti zaútočil včera cz zl ps.

Úloh:  Správně:  Chybně:  Výsledek:%  
Stáhnout:

Chci se zaregistrovat

Tato funkce je určená pouze pro učitele (ulehčuje zadání a vyhodnocování klasických testů). Zadejte prosím svůj školní e-mail, ať můžeme ověřit, že jste učitelé (bezplatné e-maily: @email.cz, @seznam.cz, @gmail.com, apod. nebudeme registrovat).

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů
Odesílám...

Registraci jste úspěšně odeslali ke schválení.
O průběhu registrace Vás budeme informovat.

Pokud už u nás máte školní účet, můžete se přihlásit zde.

Pošli tento příspěvek svému blízkému