Doplňování mě/mně 6 (14) – DOPLŇOVAČKA

Typ cvičení Doplňovačka

Dělá vám problémy správné psaní dvojice mě/mně uprostřed slov? Stále v tom plavete? Procvičte si psaní těchto jevů v novém cvičení. Případně nastudujte pravopisná pravidla psaní mě/mně.

Spustit diktát Zobrazit nejlepších 10
Stáhnout:

4 komentáře ke článku Doplňování mě/mně 6 (14) – DOPLŇOVAČKA”

 1. Jak sem řekla No moje dcera to zkoušela. Já bych tomu ale vytkla pár věcí přece jenom vytkla. Vadí mi tu že si to to dítě nevyplní celé a pak si zmáčkne tlačítko a ono se to zkontroluje to dítě se to nemá šanci zkontrolovat. Jestli mne chápete podpořte mne.Jsem Monika Poťouchlíková a bojuji za svobodné učení dětí.

  • Dobrý den, paní Moniko,

   to, že bojujete za svobodné učení dětí jsem příliš nepochopil, ale dobrá. Co se týká vaší výtky ohledně vyhodnocování, tak věřte, že i my bychom takové vyhodnocování moc rádi měli, ale je to technický problém. Tento script (ke cvičení) je napsaný v jazyce Java Script (vyhodnocování už je přímo součást souboru), ale vy mluvíte o vyhodnocování pomocí databázového souboru, který je vzdálený (vyhodnocení je uložené na vzdáleném serveru), což nesmírně zatěžuje celý systém. Kdyby se přihlásilo v jednu chvíli více lidí, tak by server nestíhal odpovídat všem, čemuž se snažíme zamezit.

   Mějte krásný den

   T.

  • Dobrý den, mně toto vyhovuje v hodinách. Ihned vím, že děti nemohou podvádět a nemají čas opisovat.Svobody dnešní děti mají až dost, tak proč jim neustále něco ulehčovat. A pokud máme jít s požadavky tam nahoře, tak toto je ideální, protože např. SCIO TESTY-mají 60 otázek na 60 minut-včetně dlouhého textu a to je pro zvládnutí opravdu obtížné.

   • Dobrý den,

    moc děkujeme za pochvalu. Máme stejný názor.

Pošli tento příspěvek svému blízkému