Doplňování mě/mně 6 (14) – DOPLŇOVAČKA

 

Dělá vám problémy správné psaní dvojice mě/mně uprostřed slov? Stále v tom plavete? Procvičte si psaní těchto jevů v novém cvičení. Případně nastudujte pravopisná pravidla psaní mě/mně.

Spustit diktát Zobrazit nejlepších 10
Stáhnout:

Chci se zaregistrovat

Tato funkce je určená pouze pro učitele (ulehčuje zadání a vyhodnocování klasických testů). Zadejte prosím svůj školní e-mail, ať můžeme ověřit, že jste učitelé (bezplatné e-maily: @email.cz, @seznam.cz, @gmail.com, apod. nebudeme registrovat).

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů
Odesílám...

Registraci jste úspěšně odeslali ke schválení.
O průběhu registrace Vás budeme informovat.

Pokud už u nás máte školní účet, můžete se přihlásit zde.

4 komentáře ke článku Doplňování mě/mně 6 (14) – DOPLŇOVAČKA”

 1. Monika Poťouchlíková napsal:

  Jak sem řekla No moje dcera to zkoušela. Já bych tomu ale vytkla pár věcí přece jenom vytkla. Vadí mi tu že si to to dítě nevyplní celé a pak si zmáčkne tlačítko a ono se to zkontroluje to dítě se to nemá šanci zkontrolovat. Jestli mne chápete podpořte mne.Jsem Monika Poťouchlíková a bojuji za svobodné učení dětí.

  • Tomáš Tuček - Pravopisně.cz napsal:

   Dobrý den, paní Moniko,

   to, že bojujete za svobodné učení dětí jsem příliš nepochopil, ale dobrá. Co se týká vaší výtky ohledně vyhodnocování, tak věřte, že i my bychom takové vyhodnocování moc rádi měli, ale je to technický problém. Tento script (ke cvičení) je napsaný v jazyce Java Script (vyhodnocování už je přímo součást souboru), ale vy mluvíte o vyhodnocování pomocí databázového souboru, který je vzdálený (vyhodnocení je uložené na vzdáleném serveru), což nesmírně zatěžuje celý systém. Kdyby se přihlásilo v jednu chvíli více lidí, tak by server nestíhal odpovídat všem, čemuž se snažíme zamezit.

   Mějte krásný den

   T.

  • Jana napsal:

   Dobrý den, mně toto vyhovuje v hodinách. Ihned vím, že děti nemohou podvádět a nemají čas opisovat.Svobody dnešní děti mají až dost, tak proč jim neustále něco ulehčovat. A pokud máme jít s požadavky tam nahoře, tak toto je ideální, protože např. SCIO TESTY-mají 60 otázek na 60 minut-včetně dlouhého textu a to je pro zvládnutí opravdu obtížné.

   • Tomáš Tuček - Pravopisně.cz napsal:

    Dobrý den,

    moc děkujeme za pochvalu. Máme stejný názor.

Pošli tento příspěvek svému blízkému