Doplňování čárek do věty (27)

 

Chybujete často v čárkách mezi větami? Nevíte, kam patří, nebo si věříte, ale stejně děláte chyby? Procvičte si doplňování čárek do věty v našem on-line cvičení.

Spejbl nařezal v zahrádce jiřiny a udělal z nich velkou kytici Hurvínek si oblékl modré šaty posadil si na hlavu novou rádiovku taky modrou popadl kytici a šel k tetě Kateřině. (F.Wenig) A víš co je u těch molekul ještě zajímavé? Někdo na ulici si všiml že se z pootevřeného okna valí kouř a zavolal hasiče. Do doby než se lovci dostali za mys Horn nebylo oč stát. Kapsu stáhnu dvěma špendlíky jedním to nestačí. Příštího rána v pondělí koupím pečivo. Kdybys ho upustil těžko bychom ho mezi jehličím hledali. Dlouhý hubený komisař který vedl přepadový oddíl zasunuje pistoli do kapsy a odvádí mě do své kanceláře.

Úloh:  Správně:  Chybně:  Výsledek:%  

Chci se zaregistrovat

Tato funkce je určená pouze pro učitele (ulehčuje zadání a vyhodnocování klasických testů). Zadejte prosím svůj školní e-mail, ať můžeme ověřit, že jste učitelé (bezplatné e-maily: @email.cz, @seznam.cz, @gmail.com, apod. nebudeme registrovat).

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů
Odesílám...

Registraci jste úspěšně odeslali ke schválení.
O průběhu registrace Vás budeme informovat.

Pokud už u nás máte školní účet, můžete se přihlásit zde.

Pošli tento příspěvek svému blízkému