Velká písmena pro žáky 6. a 7. třídy ZŠ (32)

 

Dělá Vám problémy psaní velkých písmen na začátcích slov? Připravili jsme pro Vás jednodušší cvičení (na úrovni učiva pro 6. a 7. třídu ZŠ). Má celkem 32 úloh.


Stalo se… Ve tudénce v átek 13. áří 2002, když většina lidí byla zaneprázdněna díváním se na televizi, přišel zloděj onda do iráskovy lice a uviděl před potravinami stát zbrusu nový utomobil značky koda abia. onda byl v krádežích aut profesionál. ypáčil okno v zadních dveřích a vlezl dovnitř. V alubní desce našel doklady a čistě náhodou vypadal zcela stejně jako muž na fotografii, omáš onusek. Také tam objevil náhradní klíče a za chvíli už uháněl licí 2. větna pryč ze tudénky. Za nádražím zrychlil ještě více a kolem ové orky profrčel rychlostí dvě stě kilometrů v hodině. Nevšiml si ale itroenu stojícího na kraji cesty a naboural do něj. Nic se mu ale nestalo a vyšel z nehody bez zranění. Vystoupil, rozhlédl se a u odbočky do lbrechtiček uviděl stát starý rabant. Do něj se onda dostal snadno a podle filmové předlohy ho nastartoval pomocí dvou drátků v motoru a ujížděl dál cestou o říbora. Po pěti kilometrech ale auto vypovědělo službu, a tak onda vystoupil. Najednou u něj zastavilo policejní auto značky koda elicia. Když onda zhlédl policistu, hrůzou zbledl, byl to ten muž z fotografie, omáš onusek. Chtěl vidět doklady, ale onda se vymlouval, že je zapomněl doma.

Úloh: Správně: Chybně: Výsledek:%  

Chci se zaregistrovat

Tato funkce je určená pouze pro učitele (ulehčuje zadání a vyhodnocování klasických testů). Zadejte prosím svůj školní e-mail, ať můžeme ověřit, že jste učitelé (bezplatné e-maily: @email.cz, @seznam.cz, @gmail.com, apod. nebudeme registrovat).

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů
Odesílám...

Registraci jste úspěšně odeslali ke schválení.
O průběhu registrace Vás budeme informovat.

Pokud už u nás máte školní účet, můžete se přihlásit zde.

Pošli tento příspěvek svému blízkému