Obtížnější doplňování čárek do věty (31)

 

Pamatujete si pravidla doplňování čárek do vět? Zkuste své znalosti ze základní školy použít v testu.

Text pochází z novely Bohumila Hrabala – Taneční hodiny pro starší a pokročilé. Jedná se o knihu, která je psána pouze jednou větou. !!! POZOR !!! – neobsahuje spisovnou češtinu.

Tak jako za vámi slečno tak jsem nejraději chodíval za krásnejma slečnama ke kostelu ne že bych holdoval církvi ale tam vedle fary byl takovej krámek a v tom obchůdku prodával nějakej Altman obnošený šicí stroje značky Minimax a ten Altman jako vedlejší zaměstnání sháněl pro celej okres krasavice do hospod a barů a ty slečny často spávaly u toho Altmana v zadním pokojíčku nebo když přišlo léto tak si ty dámičky postavily na zahradě stan a pan děkan se rád chodil procházet podle plotu to ty fešandy si tam daly gramofon a zpívaly a kouřily a v plavkách se opalovaly no něco nádhera jak v nebi to tam vypadalo jak v ráji proto pan děkan tak rád chodil podle plotu na revizi protože měl na kaplany smůlu jeden kaplan mu ujel s jeho sestřenicí do Kanady druhej přestoupil do československý církve a oženil se a ten třetí přestoupil zákaz a přelezl plot ke krasavicím který se tam vopalovaly a zamiloval se do jedné krasavice že se z nešťastný lásky zastřelil revolver nebo brovnik to je zbraň ...

Úloh:  Správně:  Chybně:  Výsledek:%  
Stáhnout:

Chci se zaregistrovat

Tato funkce je určená pouze pro učitele (ulehčuje zadání a vyhodnocování klasických testů). Zadejte prosím svůj školní e-mail, ať můžeme ověřit, že jste učitelé (bezplatné e-maily: @email.cz, @seznam.cz, @gmail.com, apod. nebudeme registrovat).

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů
Odesílám...

Registraci jste úspěšně odeslali ke schválení.
O průběhu registrace Vás budeme informovat.

Pokud už u nás máte školní účet, můžete se přihlásit zde.

Pošli tento příspěvek svému blízkému