Přístupy pro učitele / školy

Děkujeme za vaši registraci do našeho interního systému pro učitele češtiny.

Export diktátů do .pdf souborů

V aktuální podobě máte možnost bezplatně stahovat zadání i řešení našich specifických cvičení – konkrétně jde jen o doplňovačky, které nejčastěji najdete v sekci Pravopisná cvičení.

Od ostatních typů cvičení je jednoduše odlišíte již dle jejich nadpisu. Pokud název diktátu neobsahuje označení pravokvíz, pravoxeso, test, pravocviko, zvukový diktát, bude se jednat o klasickou doplňovačku. V nejbližší době přidáme do sekce s diktáty jednoduchou filtraci, abyste si mohli vybírat čistě jen z doplňovaček.

Export zadání a řešení diktátu provedete kliknutím na jednotlivá modrá tlačítka, která se nachází pod každou doplňovačkou. Vypadají takto:

Díky této funkci si výrazně ulehčíte zadávání pravopisných diktátů a zároveň i jejich vyhodnocování. Budete mít rovnou připravené k tisku jak textové zadání, tak klíč na opravení jednotlivých testů. Obě varianty jsou připravené pod vybranými cvičeními v podobě tiskového .pdf souboru.

Napište nám svou zpětnou vazbu

Máte nápady, jak bychom vám ve výuce mohli více pomoci? Napište nám přes kontaktní formulář a jistě společně vymyslíme další užitečné funkce pro učitele češtiny.