Soutěž s Audioteka.cz a vyhraj 3 audioknihy! Uzavřena!

Jelikož jsou soutěže na Pravopisně.cz velmi oblíbené, tak pro Vás máme další. Udělejte si malou pauzu mezi procvičováním a učením a zasoutěžte si na Pravopisně.cz s audioteka.cz.

Soutěžit můžete o tři poukazy ke stažení libovolné knihy a to od 4.  března do 14. března (do půlnoci). Stačí odpovědět pouze na jednu otázku.

Co jsou audioknihy a audioteka.cz

Audiotéka.cz nabízí audioknihy ke stažení do chytrých mobilních telefonů a počítačů. Je jedinou specializovanou službou svého druhu v České republice a ve své nabídce má přes 1300 titulů mluveného slova. V rámci Audiotéky si uživatel na stránkách http://audioteka.cz buduje vlastní sbírku audioknih tzv. Poličku, ke které může přistupovat z mobilního telefonu, tabletu či počítače.

Co můžete vyhrát:

Tři z vás vyhrají poukaz ke stažení jakékoli audioknihy zdarma ve formátu MP3 z Audiotéka.cz na svou Poličku. Výherci mohou vybírat z více než 1300 titulů. Například:

Sponzor soutěže:

Rozdělení výher:

150. účastník, který zašle správnou odpověď, získá poukaz ke stažení jakékoli audioknihy zdarma ve formátu MP3 z Audiotéka.cz na svou Poličku.

400. účastník, který zašle správnou odpově, získá poukaz ke stažení jakékoli audioknihy zdarma ve formátu MP3 z Audiotéka.cz na svou Poličku.

700. účastník, který zašle správnou odpověď, získá poukaz ke stažení jakékoli audioknihy zdarma ve formátu MP3 z Audiotéka.cz na svou Poličku.

Jak vyhrát:

Stačí odpovědět na jednu otázku (odpověď najdete na stránkách audioteka.cz) a zaslat nám odpověď pomocí soutěžního formuláře společně s vaším emailem (abychom vás mohli kontaktovat).

Kolik stojí na www.audioteka.cz audiokniha 1984 od George Orwella (namluveno Jiřím Ornestem), která se drží mezi bestsellery?

a) je zdarma

b) 299 kč

c) 999 kč

Soutěžní formulář:

Bohužel byla soutěž už uzavřena – vyhlášení proběhne během 15. března.

 *Pravidla soutěže:

Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Naše stránky se zavazují, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě.

Pouze informace o výhercích soutěže budou uveřejněny na těchto stránkách (pravopisne.cz) ve formě „jméno-příjmení“. Na jejich kontaktní údaj (vložený e-mail) zadaný při registraci budou odeslány informace o výhře.

Pravopisně.cz si vyhrazuje právo změny výhry v době konání soutěže, či zrušení celé soutěže. Výhru není možné vymáhat soudní cestou. Každý soutěžící může odpovídat pouze jednou, ten kdo bude odpovídat vícekrát, bude ze soutěže vyřazen.

Soutěžící uděluje souhlas ke zpracování emailové adresy pro marketingové účely. Kdykoliv je možné se odhlásit od odebírání informativních emailů.

Pošli tento příspěvek svému blízkému